Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I'm not 18+ years old or
I'm u.s resident and
i'm not 21 years old.

Leave/wychodzę

I'm 18+ years old or
I'm u.s resident and
i'm 21 years old.

Enter/wchodzę

關於我們

酒厂皮亚塞茨基是建立在马祖蜂蜜的知识和经验的基础的公司。该公司的基本前提是发展与精神各种各样相关的行业。如今,酒厂旗帜下皮亚塞茨基,你会发现,在波兰雅努什月和所有者波格丹皮亚塞茨基最好的技术专家之一的注视下的产品。在我们各式各样的每个人都会找到自己喜欢的。超薄,精美的装饰瓶伏特加酒,利口酒和烈酒将满足与美学和崇高味觉高感苛刻的客户。伏特加酒的线条马祖里既与我们瓦尔米亚和马祖的美丽的地方给观众,同时也为所有那些谁欣赏高品质的伏特加酒和水果的口感清爽。Niesycone米兹有两个版本:一个现代和古典瓶bordolesegąsiorkach。Niesycenia技术使我们能够跟上所有的蜜蜂。原方瓶蜂蜜酒和品牌格伦沃尔德的是历史爱好者和传统食谱葡萄酒的喜悦。对于那些寻找新开发的产品,比所有以前市场上其他 - Bairille,这是蜂蜜leżakujący在波兰橡木一个至少三年馏出物。一种口感鉴赏家的喜悦名酒威士忌和白兰地的类型。所有者的名称不是没有道理已经成为我们的商标。这是最高的质量和个性化制造商声明,每一件产品都是完全抛光的保证。
 

Każdy Nasz produkt to lata pracy nad jego idealnym smakiem i wyglądem.  Właściciel firmy Bogdan Piasecki od ponad 50 lat zajmuje się miodem, który jest podstawowym surowcem Naszych produktów. Wie na jego temat wszystko. Wiedza ta ma swoje przełożenie w innowacyjnej technologii i produktach, które opuszczają Nasz zakład.

 

Jednym z najważniejszych miejsc w Naszej firmie jest zakładowe laboratorium w którym każdy produkt jest szczegółowo badany pod kątem najwyższej jakości.  Zanim Nasze produkty opuszczą zakład, przechodzą przez szereg badań mających na celu ich szczegółową weryfikację.

 

Na każdym kroku staramy się w możliwie najlepszy sposób dbać o bezpieczeństwo i higienę pracy. Wdrożyliśmy system BRC, dzięki któremu możemy zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów.

Systematycznie prowadzimy segregację odpadów, dzięki czemu wybrane trafiają do firm zajmujących się recyklingiem.

Wspieramy fundacje oraz projekty związane z ochroną pszczół i ich naturalnego środowiska.

Wspieramy lokalnie organizacje zajmujące się opieką osób niepełnosprawnych oraz domy dziecka.